Сьогодні  в Демидівській селищній раді відбулася зустріч селищного голови Сергія Радченка з представниками Україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я». У зустрічі взяли участь представники від проєкту: Олена Гандзюк, заступник директора Департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я РОДА, Наталія Фесовець - регіональний координатор проєкту у Рівненській області, Анна Карашівська – координатор ініціативи Все Турбота, Зоя Максимова – лікар паліативної допомоги, Микола Лобчук -  регіональний координатор.

Під час зустрічі було обговорено надання інтегрованої соціально-медичної послуги жителям Демидівської громади, які не охоплені соціальною послугою – допомога вдома КЗ «Турбота» Демидівської селищної ради.

Присутні домовилися про подальшу співпрацю між Демидівською селищною радою та проєктом «Діємо для здоров’я» який стосуватиметься мешканців нашої громади віком 60+  у яких обмежений доступ до соціальної та медичної допомоги.