Сьогодні відбулися засідання постійних комісій селищної ради з питань земельних відносин, природокористування, прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту та постійних комісій з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності, підтримки підприємництва, майнової політики, приватизації, будівництва, архітектури, освіти та гуманітарних питань. Депутати розглянули питання, що пропонуються на розгляд  двадцять третьої сесії селищної ради. За результатами обговорення з урахуванням внесених пропозицій погоджено внести проєкти рішень  до порядку денного чергової сесії. 24 березня на сесії селищної ради депутати розглядатимуть усі питання порядку денного зі змінами та доповненнями.