Фото без опису

Сьогодні, у залі засідань Демидівської селищної ради відбулись урочистості до Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, а також з нагоди Дня мобілізаційного працівника.

Селищний голова Сергій Радченко привітав присутніх з їх професійним святом, подякував за нелегку щоденну працю, професійну майстерність, патріотизм, сумлінне виконання свого обов’язку та любов до України. Побажав міцного здоров’я, добробуту родинам, злагоди в домівках, достатку та найголовніше, якнайшвидшої Перемоги!

Фото без описуЗ нагоди святкування Дня мобілізаційного працівника за вагомий особистий внесок в мобілізаційну та оборону роботу об'єднаної територіальної громади селищний голова відзначив Подякою Ольгу Миколаївну Масюк завідувача військово-облікового бюро відділу містобудування та архітектури, благоустрою, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної та оборонної роботи Демидівської селищної ради.

Фото без описуЗа високий професіоналізм, відповідальне ставлення до справи, сумлінне виконання щоденних обов’язків та з нагоди відзначення Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення  Подяки отримали:

- Богдан Васильович Климчук, двірник КО «Добробут» Демидівської селищної ради,

Фото без опису

- Юрій Іванович Костюкевич, електрик КО «Добробут» Демидівської селищної ради,

Фото без опису

- Галина Петрівна Мудрук, контролер Демидівського ВУЖКГ,

Фото без опису

- Микола Павлович Петрук, водій Демидівського ВУЖКГ.

Фото без опису

 

Щиро бажаємо мирного неба над головою, щастя, добробуту, здоров’я. І, звісно, вільної, суверенної, неподільної держави.

Ми разом наближаємо нашу Перемогу!

Зі святом!

Фото без описуФото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису