Інформаційне повідомлення

про передачу в оренду на аукціоні  нерухомого майна комунальної власності територіальної громади в особі Демидівської селищної ради включеного до переліку першого типу

Керуючись ст.6 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», відповідно до Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, прийнято рішення виконавчого комітету Демидівської селищної ради № 964 від 2.03.2023 року  про передачу в оренду на аукціоні частини приміщення адміністративного будинку банно-прального комбінату що облікується на балансі Комунального закладу «Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Демидівської селищної ради, за адресою вулиця Миру, 35, селище Демидівка, Дубенський район, Рівненська область, 35200, загальною площею 144,4 кв.м, термін оренди 5 років, цільове використання об’єкта оренди – погодинна оренда для проведеня занять із неігрових видів спорту.

Інформація пов’язана з даним повідомленням знаходиться за посиланням

• Публічне посилання на аукціон

• Ідентифікатор аукціону LLE001-UA-20230303-89770