Щоб наші ЗСУ здобули перемогу, тил має постійно працювати задля їх підтримки.

Днями придбано авто для наших захисників, які служать в інженерному полку ЗСУ у Харківській області.

Кошти на купівлю автомобіля збирали усією громадою. До ініціативи долучилися волонтери, підприємці та усі небайдужі. Приватним підприємцем Василем Березюком зібрано 53150 грн, приватним підприємцем Дмитром Марчуком - 1000$.  До цієї справи своїм одноденним заробіток долучилися працівники Демидівської селищної ради, ОЗ Демидівського ліцею та КНП "Демидівська ЦРЛ" зібравши 1700$. Загалом автотранспорт придбано за 4000$.

ДЯКУЄМО кожному, хто долучився до збору коштів. Добрі справи робити легко, коли вони робляться разом! Не втомлюємося працювати задля наближення перемоги. Пам’ятаємо, кожен з нас може допомогти ЗСУ! Тільки спільними зусиллями здолаємо окупантів і наблизимо перемогу України.

Слава Україні!

Слава ЗСУ!