Інформація про стан з пожежами!

Фото без опису

Ситуація з пожежами викликає серйозне занепокоєння, зокрема з початку 2023 року на території Дубенського району станом на 16.02.2023 року виникли 22 пожежі, економічні втрати від яких склали 9942,156 тис. грн. (з них прямі матеріальні збитки становлять 1857,5 тис. грн, а побічні – 8084,656 тис. грн. На пожежах загинуло дві особи, знищено та пошкоджено 22 будівлі та споруди. 

         Збільшення кількості пожеж у 2023 році спостерігається в наступних громадах:

  • Дубенська міська територіальна громада 7 пожеж;
  • Радивилівська  міська територіальна громада - 2 пожежі;
  • Вербська сільська територіальна громада - 2 пожежі;
  • Демидівська селищна рада - 2 пожежі;
  • Млинівська  селищна рада - 2 пожежі.

         Основними причинами виникнення пожеж були: необережне поводження з вогнем – 9 – пожеж (двоє загиблих); порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електроустановок (аварійні режими роботи) – 6 пожеж; порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації печей  – 7 пожеж;

Не обминула вогняна стихія і Демидівську громаду, 25 січня 2023 року надійшло повідомлення від працівників поліції про пожежу у житловому будинку, яка виникла у с. Вовковиї. Пожежу ліквідовано мешканцями будинку, однак в одній із кімнат виявлено обгоріле ліжко на якому знаходиться обгоріле тіло власника господарства 1936 року народження, причина виникнення пожежі небережне поводження з вогнем під час куріння.

11 лютого 2023 року на пункт звязку частини надійшло повідомлення про пожежу будинку відпочинку у с. Хрінники, Внаслідок пожежі  знищено перекриття площею 42 м.кв та покрівля площею 50 м.кв, дерев’яне облицювання стін, 4 металопластикові вікна, а також пошкоджено стіни, меблі, та речі домашнього вжитку. Внаслідок пожежі ніхто не постраждав. Причиною виникнення пожежі є порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні пічного опалення, а саме не дотримання протипожежної відступки до горючих конструкцій будівлі, у результаті чого сталося загоряння  дерев’яної балки.

Шановні громадяни. Служба порятунку Дубенщини звертається до вас із проханням звернути свою увагу на стан протипожежного захисту власної оселі. Проявляйте особливу пильність та обережність при використанні обігрівачів, газового і електричного обладнання. Ретельно дотримуйтесь правил пожежної безпеки. Пам'ятайте: несправне пічне опалення, використання саморобних електрообігрівачів, паління в ліжку у нетверезому стані - основні причини пожеж та загибелі людей на них. З метою запобігання трагедій не залишайте на самоті ваших дітей! В разі виникнення будь-якої надзвичайної ситуації негайно телефонуйте в Службу порятунку за номером «101».

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису