На 234 тис гривень поповнилися бюджети усіх рівнів за рахунок сплати рентних платежів платниками Дубенщини

За січень 2023 року надходження рентної плати від платників Дубенського району до бюджетів усіх рівнів склали  234 тис гривень.

Найбільша сума рентних платежів до зведеного бюджету надійшла від платників за користування лісовими ресурсами, а це 61,3 тис гривень до держбюджету та, відповідно, – 38,8 тис гривень до місцевого бюджету.

Також поповнилися бюджети й за рахунок сплати ренти за спеціальне використання води. На потреби регіону та на загальні державні потреби платниками сплачено 91,3 тис гривень, що перевищує минулорічні показники на 14,6 тис гривень.

Надходження рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин до бюджетів усіх рівнів склали 42,3 гривень.

Нагадаємо, що Міністерством фінансів України наказом від 15.02.2022р. №79, який набрав чинності з 22.03.2022 року, внесено зміни до форми декларації з рентної плати, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 17.08.2015 № 719. Їх розроблено з метою приведення декларації у відповідність до Закону від 30.11.2021 № 1914-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень».

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»