Громади Дубенського району отримали 53,8 тис гривень транспортного податку

Власники елітних авто Дубенського району впродовж січня 2023 року сплатили до місцевих бюджетів  53,8 тис гривень транспортного податку.

Найбільшу суму – 22,5 тис гривень транспортного податку, сплачено  до місцевого бюджету Радивилівщини.

Внесок власників вартісних автомобілів Дубенщини до бюджетів громад становить 18,8 тис гривень.

Тим часом, на Млинівщині до бюджетів громад надійшло 12,5 тис гривень транспортного податку.

Нагадаємо, що транспортний податок сплачується у строки сплати податку, встановлені п.п. 267.8.1 ПКУ, зокрема фізичними особами – протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Усім, хто придбав дорогі автомобілі за доходи без належної сплати ПДФО,  запропоновано скористатися одноразовим добровільним декларування активів до 1 березня 2023 року.

Сплативши збір після подання одноразової добровільної декларації, такі особи звільняються від кримінальної, адміністративної та фінансової відповідальності за несплату податків у минулому.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX