В рамках проєкту "Посилюємо локальні консультативно-дорадчі органи у малих громадах – зміцнюємо активізм серед ВПО-молоді" 16 лютого 2023 року відбудеться тренінг з питань діяльності молодіжних КДО, реалізації місцевих політик у залученні молоді. Захід пройде в офлайн-форматі у м. Рівне.

До участі запрошуються представники молодіжних рад та активісти із Сарненської, Демидівської та Смизької територіальних громад. Реєстрація учасників проводиться за посиланням https://forms.gle/yEC4u5Ln4sfaxxdWA

Підтверджені учасники отримають лист з усією необхідною інформацією. Учасники забезпечуються роздатковими матеріалами, харчуванням та компенсацією за проїзд.

У разі запитань просимо звертатися за тел. (096) 950-27-88 Сергій та (098) 882-97-52 Володимир.

Проєкт реалізується ГО Сприяння розвитку села за підтримки ГО Платформа Публічної Дипломатії та National Democratic Institute. Фінансування є можливим завдяки щирій підтримці американського народу через USAID - US Agency for International Development та за інформаційної підтримки Ради з молодіжних питань при Президентові України.