Шановна громада! Сьогодні, 26 січня, зустрічаємо загиблого захисника.

МАСЮК АНДРІЙ МИХАЙЛОВИЧ загинув 19 січня під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Мар'їнка Донецької області. Йому було лише 28… Назавжди в строю! Схиляємо голову перед відважністю, стійкістю та патріотизмом нашого Героя.

Просимо всіх мешканців громади зустріти траурний кортеж із тілом нашого Захисника АНДРІЯ МАСЮКА живим коридором в смт Демидівка орієнтовно 0 14.00 год., в с. Пляшева – 14.30 год.

Ми зобов'язані віддати належну і, на жаль, останню шану земляку, який віддав своє молоде життя за наше мирне майбутнє, за нашу Україну...

Чин похорону відбудеться 27 січня в с. Пляшева об 11.00 год.

Вічна пам’ять… Герої не вмирають!

Відправка автобуса, для всіх небайдужих провести в останню путь та віддати шану Герою України, завтра 27 січня о 10:00 год. від відділу освіти та гуманітарної роботи Демидівської селищної ради смт Демидівка вул. Миру 21.