Фото без опису

Юридичні особи Дубенського району сплатили майже 135 млн грн податку на прибуток

Упродовж 2022 року платники податків-юридичні особи Дубенського району сплатили до Зведеного бюджету 134,7 млн грн податку на прибуток підприємств. Порівняно з 2021 роком надходження зросли на 42,6 млн гривень.

 

При цьому до державного бюджету суб’єкти господарювання спрямували 121,1 млн грн цього платежу, а до місцевого бюджету мобілізовано 13,6 млн гривень.

Нагадаємо, що порядок обчислення та сплати податку на прибуток підприємств визначено статтею 137 Податкового кодексу України. Платіж нараховується платником самостійно. Базова ставка податку на прибуток підприємств становить 18 відсотків.

Об’єктом оподаткування податком на прибуток є прибуток із джерелом походження з України та за її межами, який визначається шляхом коригування (збільшення або зменшення) фінансового результату до оподаткування (прибутку або збитку), визначеного у фінансовій звітності підприємства відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності, на різниці, які виникають відповідно до положень Податкового кодексу України.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX