Фото без опису

 

 

Мешканці Демидівської та Боремельської громад сплатили понад 67 млн грн податку на доходи фізичних осіб

За підсумками 2022 року з легальних доходів мешканців Демидівської та Боремельської громад до бюджетів усіх рівнів сплачено 67,2 млн гривень ПДФО. Порівняно з відповідним періодом минулого року, надходження даного платежу зросли на 4,1 млн гривень.

Із загальної суми даного податку місцеві скарбниці отримали 53,1 млн гривень, що перевищує минулорічні показники на 5,8 млн гривень. До державного бюджету платники перерахували 14,1 млн гривень податку на доходи фізичних осіб..

Стабільність надходжень ПДФО, як і всіх податкових платежів – особливо важлива для державного бюджету та територіальних громад у період протидії загарбникам.

 

Зважаючи на воєнну ситуацію, податківці нагадують про необхідність дотримання вимог трудового законодавства щодо офіційного оформлення працівників, своєчасної та повної виплати заробітної плати на рівні встановленого законодавством, неприпустимості її виплати у  “конвертах”, адже від цього залежить фінансування обороноздатності держави, підтримка ЗСУ в цілому, суттєва матеріальна допомога соціальній сфері та громадянам, постраждалим від війни.

 

Саме зараз кожен, хто раніше отримував доходи, але не повною мірою сплачував податки, має законні підстави легалізувати набуті активи, подавши одноразову декларацію до 1 березня 2023 року.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»