Майнові податки додали до скарбниць  громад Дубенського району 96,4 млн гривень

За підсумками 2022 року платниками Дубенського району до бюджету сплачено 96,3 млн гривень податку на майно. Надходження збільшились порівняно з 2021 роком на 7,9 млн гривень

Із цієї суми земельного податку та орендної плати надійшло до бюджетів громад 78,8 млн гривень. Цей показник збільшився на 5,6 млн гривень порівняно з аналогічним періодом минулого року. Переважну частину надходжень отримано від юридичних осіб, які перерахували 59 млн гривень, земельного податку та орендної плати за землі державної та комунальної власності. В свою чергу, фізичні особи перерахували – 19,8 млн гривень.

 

Податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачено 17,2 млн гривень. Порівнюючи з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 2,3 млн  гривень. Платниками податків - юридичними особами сплачено 10,4 млн гривень, а фізичними особами – 6,8 млн гривень.

Сума транспортного податку за січень-грудень складає 340 тисяч гривень.

Нагадаємо, що податок на майно складається з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,  плати за землю та транспортного податку .

 

Застосовуються нові форми податкової звітності, зокрема: 

Податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (наказ Міністерства фінансів України від 10.11.2022 року № 371 «Про внесення змін до форми Податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»).

 

Податкової декларації з плати на землю (наказ Міністерства фінансів України від 18.02.2022 року № 83 «Про внесення змін до форми Податкової декларації з плати на землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності»). Податкова декларація з плати на землю,  повинна подаватись з 2023 року.

 

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»