Фото без опису

Подання звітності, якщо останній день строку подання припадає на вихідний або святковий день

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що відповідно до абзацу першого п. 49.20 ст. 49 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем.

Рекомендуємо у період дії воєнного стану використовувати електронні сервіси ДПС для подання податкової звітності в електронному вигляді. Звітність, сформовану за допомогою спеціальних програм, можна передати в електронному вигляді до податкової всього за декілька хвилин. Таким чином, платники економлять свій час, кошти на придбання бланків звітних документів, отримують гарантію автоматичної перевірки підготовлених документів на наявність арифметичних помилок та оновлення версій форматів документів, які є підставою для нарахування і сплати податків.

Вхід до «Електронного кабінету» здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua, а також через веб-портал Державної податкової служби України https://tax.gov.ua. Це сервіс, який обслуговує Державна податкова служба. Щоб ним скористатися, немає потреби встановлювати додаткове програмне забезпечення, для цього достатньо лише скористатися електронним підписом, який кожен бажаючий може отримати у будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів, у тому числі самостійно за допомогою Інтернет-банкінгу.

 

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»