Патрульні поліцейські забезпечують публічну безпеку та порядок в містах та на дорогах, зокрема надають невідкладну допомогу громадянам,  реагують на правопорушення  забезпечують безпеку дорожнього руху та протидіють злочинності.

ЩО ПРОПОНУЮТЬ КАНДИДАТАМ НА СЛУЖБУ В ПАТРУЛЬНІЙ ПОЛІЦІЇ:

- Гідна заробітна плата + додаткова винагорода на період дії воєнного стану (відповідно до постанови КМУ №168 від 28.02.2022 року)

- Щорічна оплачувана відпустка тривалістю від 30 днів

- Безоплатне обслуговування поліцейського та членів його сім’ї у закладах охорони здоров’я МВС

- Можливість отримання вищої освіти у вищих навчальних закладах системи МВС за державним замовленням

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ:

1. Громадянство України.

2. Вік від 18 років.

3. Повна загальна середня або вища освіта.

4. Наявність посвідчення водія категорії «В».

5. Готовність до відряджень в межах України у зв’язку зі службовою необхідністю.

БАЖАНІ ЯКОСТІ ТА НАВИЧКИ:

• Висока мотивація та орієнтація на якісні зміни в державі.

• Прагнення допомагати людям.

• Вільне володіння українською мовою.

• Здатність швидко приймати рішення та діяти в екстремальних ситуаціях.

• Дисциплінованість, організованість, відповідальність.

• Комунікабельність, ввічливість, стриманість.

• Вміння аргументовано висловлювати свою думку.

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ

1. Заява про участь у конкурсі.

2. Паспорт громадянина України.

3. Особова картка визначеного зразка (заповнюється на місці).

4. Автобіографія (заповнюється на місці).

5. 3 фотокартки 9х12 см (анфас).

6. Роздрукована декларація за попередній календарний рік, визначена ЗУ «Про запобігання корупції» (заповнюється на порталі НАЗК).

7. Копія трудової книжки (за наявності).

8. Копії документів про освіту.

9. Копія військово-облікового документа (посвідчення про приписку до призовної дільниці, військового квитка, тимчасового посвідчення військовозобов’язаного) або посвідчення особи військовослужбовця – для постановки на спеціальний облік та бронювання на період загальної мобілізації.

10. Медична довідка про стан здоров’я (надається після проходження ВЛК).

Довідкову інформацію стосовно конкурсів в містах можна отримати за телефоном кол-центру:

044 390 65 00 (з 9:00 до 18:00 в робочі дні), або електронною поштою public@patrol.police.gov.ua

Заповнити заявку можна за посиланням: https://anketa.patrolpolice.gov.ua/index.php?r=newcabinet/register