12 грудня 2022 року на базі Вовковиївського ліцею проведено семінар  керівників ЗЗСО відділу освіти та гуманітарної роботи Демидівської селищної ради за темою «Партнерство заради успіху дітей».

Учасників семінару зустріли піснею-привітанням зразковий художній  колектив «Водограй» (керівник Ярослав Пограничний).

Директор Вовковиївського ліцею Валентина Романовська  провела екскурсію-огляд по закладу, акцентувавши увагу на проведеній роботі з облаштування сховища у підвальному приміщенні, наголосивши, що партнерство є невід’ємною частиною роботи закладу. Завдяки спільній  праці батьків, педагогічного та трудового колективів, керівництва громади та підприємств-меценатів освітнє середовище ліцею відповідає чинним нормам.

Далі за круглим столом керівники обговорили питання «Педагогіка партнерства як основи розвитку суб’єктів освітньої діяльності в умовах НУШ». Заступник директора з навчально-виховної роботи Віта Рудик ознайомила учасників семінару з впровадженням принципів педагогіки партнерства педагами закладу в освітній діяльності. Розгорнулася дискусія щодо зацікавленості батьків в розвитку їхніх дітей.

Продовжили тему партнерства батьків і закладу освіти  під час тренінгу «Партнерство в дії», який провела заступник директора з виховної роботи Тетяна Петрук. Жваво і цікаво пройшло виконання інтерактивних вправ.

Проєктна діяльність як формат педагогіки партнерства була представлена на практичному занятті з технології «Основи лісового господарства» Людмилою Чандик. Разом з дітьми та під керівництвом вчителя гості змогли виготовити сувеніри з природного матеріалу.

На завершення зустрічі активом самоврядування ліцею та педагогом-організатором Марією Павелчак був представлений захід «В гостях у добрих людей. Андріївські вечорниці».

Спілкування проходило в дружній позитивній атмосфері.