Сьогодні в селі Глибока Долина відбулося відкриття меморіальної дошки на честь загиблого на війні Теслюка Віталія Дмитровича, який загинув під час виконання бойового завдання в районі міста Оріхів Запорізької області 28 лютого 2022 року. Дошка розміщена на будівлі місцевої школи.

Попри негоду на відкриття дошки та вшанувати пам'ять Героя, зібралися Демидівський селищний голова Сергій Радченко, депутат Рівненської обласної ради Олександр Дехтярчук, рідні та односельці. Право відкрити меморіальну дошку було надано матері воїна - Євгенії Йосипівні та Олександру Дехтярчуку.

Селищний голова висловив щирі слова підтримки та подякував мамі загиблого Віталія за виховання сина-патріота. Обряд освячення дошки пам'яті провів отець Степан.

Усі присутні вшанували героя хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки.

Герої не вмирають доки ми зберігаємо пам’ять про них в наших серцях.Слава Україні!Героям Слава!