Керівники 12 громад Рівненщини доправили 60 тонн гуманітарного вантажу мешканцям деокупованого Херсону. Наша громада долучилася до збору гуманітарної допомоги. Спільними зусиллями зібрано 4 тонни продуктових наборів.

Сьогодні немає чужої біди, жителі Херсонщини пережили важкі місяці окупації й нині вони потребують нашої допомоги. Адже люди залишилися без найелементарнішого - їжі, води, тепла, світла… Тут зруйновані лінії електропостачання, пошкоджені, а місцями й зруйновані будинки. Та нас, українців, не зламати. Ми єднаємось та допомагаємо.

Висловлюємо щиру вдячність всім небайдужим громадянам нашої громади, які долучилися до збору необхідного вантажу та доклали зусиль для цієї благодійної справи!

Все буде Україна! Разом ми здобудемо Перемогу!