Фото без опису

Місцеві бюджети Демидівської та Боремельської громад отримали  від податку на нерухоме майно 1,1 млн грн

За підсумками дев’яти місяців 2022 року до місцевих бюджетів Демидівської та Боремельської громад надійшло 1,1 млн грн. податку на нерухоме майно, відмінного від земельної ділянки. Цей показник збільшився на 117 тис грн. порівняно з аналогічним періодом минулого року

Переважну частину надходжень податку на  нерухомість отримано від юридичних осіб, які перерахували 636,1 тис грн податку на нерухомість. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року сума надходжень збільшилась на 83 тис  грн,

Фізичні особи – власники нерухомості спрямували до бюджетів територіальних громад 509,3 тис гривень, що на 33 тис грн більше, ніж торік.

Нагадаємо, що платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової та нежитлової нерухомості.

Фізичні особи, які не погоджуються із сумою нарахованого податку, мають право звернутися для проведення звірки даних щодо: об'єктів оподаткування, що перебувають у власності платника податку; права на користування пільгою із сплати податку; розміру ставки податку; нарахованої суми податку.

Звертаємо увагу,  що у 2022 році громадяни платять податок на нерухомість за 2021 рік.

 

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»