Фото без опису

Мешканці Демидівської та Боремельської громад сплатили 43 млн грн податку на доходи фізичних осіб

За підсумками січня - вересня 2022 року з легальних доходів мешканців Демидівської та Боремельської громад до бюджетів усіх рівнів сплачено 43 мільйони гривень ПДФО. Порівняно з відповідним періодом минулого року, надходження даного платежу зросли на 288 тисяч гривень.

Із загальної суми даного податку місцеві скарбниці отримали 34 млн гривень, що перевищує минулорічні показники на 1,9 млн гривень. До державного бюджету платники перерахували 9 мільйонів грн податку на доходи фізичних осіб..

Саме легальні робочі місця – основа бюджетної стабільності громад. Очевидно, що фінансова спроможність територіальних одиниць повинна ґрунтуватися на створенні комфортних умов для діяльності саме відповідального бізнесу, який дбає про соціальний захист працюючих та інтереси держави і громад.

Саме зараз кожен, хто раніше отримував доходи, але не повною мірою сплачував податки, має законні підстави легалізувати набуті активи. Держава вперше запропонувала громадянам можливість задекларувати активи, сплатити збір з одноразового добровільного декларування і таким чином цілком законно звільнитися від кримінальної, адміністративної та фінансової відповідальності за несплату податків у минулому.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»