Фото без опису

Майнові податки додали до скарбниць  громад Дубенського району понад 66 мільйонів гривень

За підсумками девяти місяців нинішнього року платниками Дубенського району до бюджету сплачено 66,4 мільйони гривень податку на майно.

Із цієї суми земельного податку та орендної плати надійшло до бюджетів громад 55,6 млн .грн. Переважну частину надходжень отримано від юридичних осіб, які перерахували 41,6 млн грн, земельного податку та орендної плати за землі державної та комунальної власності. В свою чергу, фізичні особи перерахували – 14 млн гривень.

Податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачено 10,5 млн грн. Платниками податків - юридичними особами сплачено 7,3 млн грн, а фізичними особами – 3,2 млн гривень.

Сума транспортного податку за січень-вересень складає 254,7 тисяч грн. Частка сплати транспортного податку до бюджету юридичними особами складає 100 відсотків.

Нагадаємо, що податок на майно складається з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,  плати за землю та транспортного податку

.

За нерухомість доведеться заплатити власникам об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості. Базою оподаткування є загальна площа об’єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його часток.

 

Земельний податок будуть сплачувати власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі. Нарахування проводиться за місцем знаходження земельної ділянки. 

 

За транспортний податок сплатять фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні власні легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше пяти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати

 

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»