Відбулись засідання постійних депутатських комісій Демидівської селищної ради.

17 жовтня для підготовки пленарного засідання чергової 20-ї сесії Демидівської селищної ради, яка відбудеться 19 жовтня, проведено засідання постійних комісій селищної ради з питань земельних відносин, природокористування, прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту та постійних комісій з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності, підтримки підприємництва, майнової політики, приватизації, будівництва, архітектури, освіти та гуманітарних питань. На засіданні комісії розглянуто 29 питань за відповідним профілем.

За результатом розгляду проєктів рішень селищної ради  постійні комісії рекомендували винести їх на розгляд чергової сесії селищної ради.