29 вересня, напередодні Дня працівників освіти, в КЗ «Демидівський Будинок творчості школярів» Демидівської селищної ради відбувся святковий концерт «Освітянські байрактари».
Вихованці підготували чудові вітання для своїх наставників. Також члени учнівського самоврядування нагородили дипломами педагогів - переможців номінацій:  «Моя робота - мій другий дім», «Генератор творчих ідей», «Серце віддаю дітям» «Педагогічний талант», «Молоді та перспективні». У виконанні Владислава Петрука, вихованця вокального гуртка «Візерунок», прозвучала пісня «Вчителі».
Дорогі педагоги будинку творчості школярів! Спасибі за те, що сієте в душах дітей зерна мудрості і доброти. Нехай цінує вас керівництво, поважають колеги, розуміють учні і дуже люблять рідні та близькі люди! Терпіння Вам, мудрості, міцного здоров'я та великих творчих перемог!