Фото без опису

Платники земельного податку Демидівської та Боремельської громад перерахували до місцевих бюджетів 6,2 млн гривень

За підсумками восьми місяців 2022 року надходження від плати за землю до місцевих бюджетів від власників та орендарів земель Демидівської та Боримельської громад склали 6,2 млн гривень. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року сума надходжень збільшилась на 492 тис  грн.

Найбільші суми забезпечили суб'єкти господарювання-юридичні особи – 4,4 млн гривень. Вказана сума перевищила надходження за аналогічний період 2021 року на 508 тис гривень. Фізичні особи спрямували до бюджету до місцевих скарбниць 1,8 млн гривень.

Плата за землю – це обов’язковий платіж, який також сплачується до місцевого бюджету. Підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру, а підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки.

Якщо ж громадянин - власник земельної ділянки, але не отримав податкове повідомлення - рішення з податкової служби про нараховану суму земельного податку, саме час провести звірку в Центрі обслуговування платників, - звертають увагу в податковій службі Демидівської ДПІ.   

Звертаємо увагу, що платники податків мають можливість самостійно провести звірку щодо розрахунків з бюджетом через Електронний кабінет.  Щоб стати користувачем електронних сервісів ДПС треба отримати електронний цифровий підпис, зареєструватися на вебпорталі ДПС і в будь-який зручний час переглядати інформацію щодо нарахування та сплати податків з персонального комп’ютера чи гаджета.

 

Закликаємо платників вчасно та в повному обсязі сплачувати податки, адже фінансові надходження до бюджетів -це стабільне функціонування територіальних громад в умовах війни.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»