Сьогодні, у церкві Пресвятої Богородиці села Рогізне відбувся Чин похорону та прощання з полеглим Героєм Артуром Глинським.

Він був молодим, щирим, життєрадісним, мав багато мрій та планів у житті, надзвичайно любив свою родину і рідну землю... Артур народився і виріс у селі Рогізне, з 2020 року захищав Україну та усіх нас від підступного, безжального ворога, був командиром вогнеметного відділення. 13 вересня 2022 року поблизу населеного пункту Таврійське Херсонської області старший солдат Артур Глинський загинув.

Провести захисника України в останню путь разом з рідними, бойовими побратимами, прийшло чимало жителів нашої громади, друзі Героя та керівництво селищної ради.

Демидівська селищна рада висловлює щирі співчуття родині. Вічна слава та пам‘ять Герою!

Світла пам'ять нашим воїнам, які віддали за Україну життя!

Ви назавжди у наших серцях!