Щоосені актуальною стає тема підготовки до зими. Адже від того, як увійдемо в опалювальний період, залежить функціонування закладів соціальної сфери та комфортне перебування в них жителів громади. Саме для цього проводяться заходи з підготовки до осінньо-зимового періоду.

Проводяться роботи з підготовки водопровідно-каналізаційного господарства. Загальна протяжність мереж водопроводу складає 57,05 км, каналізації - 1,6 км. Також слід перевірити водонапірні башти, яких налічується 18, з них 15 - комунальних. Особлива увага приділяється технічному стану і проведенні профілактичних заходів з підготовки котелень. Загалом у закладах соціальної сфери нараховується 17 котелень, значна частина з яких використовує тверде паливо. Станом на сьогодні вже заготовлено більше 400 м куб дров.

Всі ми розуміємо, що зима в умовах воєнного стану буде не із легких, тому намагаємося максимально підготувати комунальні установи громади до зимового періоду.