Сьогодні у селі Вербень відбулася поминальна панахида з нагоди вшанування пам’яті загиблих воїнів УПА за волю і Незалежність України. На місцевому кладовищі знаходиться братська могила вояків Української Повстанської Армії, що загинули у криївці недалеко від села.

В урочистих заходах  взяв участь Демидівський селищний голова Сергій Радченко та громада села. Поминальну панахиду  за загиблими воїнами УПА відслужив отець Василь Парфанюк. Про героїчне минуле нашого народу до присутніх заходу звернувся Сергій Радченко та поклав квіти на могили загиблих воїнів УПА. На закінчення заходу учні Вербенського ліцею прочитали вірші, присвячені героям УПА, які відали своє життя  за свободу і Незалежність нашої України.