Шановні освітяни, студенти і школярі, а також батьки наших учнів!

Я щиро вітаю вас зі святом 1 вересня – з Днем знань!

З новим навчальним роком, який Україна розпочинає у воєнний час. Не буде традиційних урочистостей 1 вересня. Будуть незаплановані перерви в укриттях під час повітряних тривог. Цей рік буде найважчим за всі роки незалежності України.

Але буде найголовніше – буде навчання, буде українська школа, українська освіта. Свої двері відкриють школи та омріяні університети, які поведуть у неймовірно цікавий світ знань, до професійного становлення та саморозвитку.

Щиро дякую нашим воїнам, завдяки мужності яких діти подовжуватимуть вчитися. Герої мужньо стримують ворога, щоб діти вчили правдиву історію України, а не вигадки з московських боліт.

Вклоняюся всій освітянській спільноті Демидівщини за працю під час широкомасштабної агресії московії. Вчителі організували у школах плетіння маскувальних сіток, збір допомоги. За кошти освітян придбано для фронту необхідне обладнання та спорядження. Ви приклад справжніх патріотів України.

Дякую всім, хто долучився до підготовки укриттів у навчальних закладах громади. Завдяки Вам укриття у навчальних закладах відповідають вимогам надзвичайників з електроживленням, штучним освітленням, системами водопроводу та каналізації.

Всім бажаю витримати всі навантаження. У цей складний час пам’ятаймо: наші діти – це майбутнє України, наша гордість і віра у майбутнє. Ми всі зобов’язані виховати наше майбутнє ще розумнішим, ще патріотичнішим, ще кращим.

Вітаю всіх, дорогі друзі, з новим навчальним роком!

З Днем знань!

Слава Україні!

Слава ЗСУ!

Селищний голова                                                     Сергій Радченко