Відповідно до рішення виконавчого комітету Демидівської селищної ради від 12.08.2022 №792 оголошується проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Демидівської селищної територіальної громади.

Конкурс проводиться відповідно до вимог законів України «Про відходи», «Про благоустрій населених пунктів», «Про місцеве самоврядування в Україні» постанов Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 №1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів» та від 16.11.2011 №1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів».

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Демидівська селищна рада; 35200, Рівненська обл., Дубенський р-н, смт Демидівка, вул. Миру, 19

Місце і час проведення конкурсу: Рівненська обл., Дубенський р-н, смт Демидівка, вул. Миру, 19, сесійна зала; 19 вересня 2022 р. о 10.00 год

Прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів: Левшенюк Наталія Богданівна – начальник відділу економічного розвитку, інвестицій, житлово-комунального господарства, транспорту та регуляторної діяльності Демидівської селищної ради, заступник голови комісії (тел. служб. 03637-62101, тел. моб. 067-7979480)

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:  1) наявність матеріально-технічної бази, в тому числі:
- утримання та ремонту за власні кошти контейнерних майданчиків на визначеній території;
- проведення періодичної заміни контейнерів, їх поточного ремонту, миття, дератизації та інших заходів передбачених санітарними нормами;
- надання абонентам (за їх заявками), які мешкають у приватному секторі, спеціальних індивідуальних контейнерів або інших засобів збору відходів, проведення їх ремонту та заміни;
2) вартість надання послуг для населення не повинна перевищувати:
- для населення – 25,00 грн. на одну особу в місяць (з урахуванням вартості захоронення ТПВ. При цьому у разі збільшення тарифу на захоронення поданий учасником тариф не зменшується);
- для бюджетних установ – 860,00 грн./тонну
- для інших споживачів – 935,00 грн./тонну
3) досвід роботи з надання послуг із вивезення побутових відходів не менше трьох років;
4) наявність працівників відповідної кваліфікації.

Орієнтовані річні обсяги вивезення побутових відходів: 970 тонн

Вимоги щодо якості надання послуг: - дотримання графіка вивезення побутових відходів, погодженого (затвердженого)  органом  місцевого самоврядування;
-    недопущення засмічення контейнерних майданчиків, в тому числі складування на них великогабаритних відходів та відходів з зелених насаджень;
-    дотримання вимог стандартів, нормативів, норм, порядків та Правил що діють у сфері побутових відходів та Правил благоустрою Демидівської територіальної громади.

Перелік робіт та послуг:
- збір та вивезення твердих побутових відходів контейнерним способом та без контейнерним способом (не менше одного разу в два тижні);
- прибирання контейнерних майданчиків в межах, визначених Правилами благоустрою Демидівської територіальної громади;
- утримання та поточний ремонт контейнерів та контейнерних майданчиків відповідно до вимог Порядку проведення ремонту та утримання об'єктів благоустрою населених пунктів;
- вивезення побутових відходів на полігон в с. Копань;
- укладання договорів з населенням та юридичними особами;
- збір коштів за надані послуги.

Характеристика та межі території, де повинні надаватися послуги: Територія населених пунктів Демидівської територіальної громади:
смт ДЕМИДІВКА
с. ПЛЯШЕВА
с. ОСТРІВ
с. СОЛОНІВ

Учасник повинен надавати роботи та послуги на визначеній території усім категоріям споживачів

Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:   Конкурсні пропозиції учасників повинні подаватися особисто або поштою в одному екземплярі. Пропозиції подавати до відділу економічного розвитку, інвестицій, житлово-комунального господарства, транспорту та регуляторної діяльності Демидівської селищної ради за адресою Рівненська обл., Дубенський р-н, смт Демидівка, вул. Луцька, 3, 2 поверх, каб. 24.
Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій 13:00 год 16 вересня 2022 року.
Конкурсні пропозиції реєструються конкурсною комісією в журналі обліку. Конверти з конкурсними позиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу.

Місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями: Рівненська обл., Дубенський р-н, смт Демидівка, вул. Миру, 19, сесійна зала; 19 вересня 2022 р. о 10.00 год

Ознайомитися із документацією можна за адресою Рівненська обл., Дубенський р-н, смт Демидівка, вул. Луцька, 3, каб. 24 або за посиланням.