6 серпня у с. Хрінники на пляжі санаторію пройшов благодійний турнір з пляжного волейболу.

У змаганнях взяли участь 7 команд, які завзято змагалися за перемогу. За результатами турніру, перемогу здобула команда "Камаз-Агро", с. Острожець, друге місце дісталося команді "Молодіжна", м. Луцьк, трійку замкнули "Тигри" м. Луцьк.

Першочерговою метою проведення таких заходів є збір коштів для потреб воїнів громади, які обороняють нашу державу, та, безперечно – це зміцнити здоров’я дітей та дорослих шляхом заняття їх спортом. Протягом турніру було зібрано 4300 грн, які будуть спрямовані на підтримку ЗСУ.

Турнір проведено КЗ "ЦФЗН"Спорт для всіх" Демидівської селищної ради за підтримки Демидівської селищної ради та ПП Юрій Котовський.