Платники продовжують підтримувати нашу державу у складний воєнний час, сумлінно перераховуючи податки. Завдяки їх активній громадянській позиції та патріотизму бюджет стабільно отримує такі необхідні кошти для Збройних Сил України.
Так, протягом січня-липня 2022 року платники Дубенськоого району сплатили 43,5 млн грн військового збору для потреб української армії. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження «патріотичного податку» збільшились на 13 мільйонів гривень або на  42,5  відсотків.
Військовий збір, який спрямовується на підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій державі, запроваджено із 3 серпня 2014 року. Його ставка становить 1,5% від об’єкта оподаткування.
Мешканці краю, враховуючи актуальність призначення цього платежу, відповідально ставляться і до нарахування, і до сплати військового збору.
Платниками військового збору, відповідно до податкового законодавства, є:
- фізична особа-резидент, яка отримує доходи як з джерела їх походження в Україні, так і іноземні доходи;
- фізична особа-нерезидент, яка отримує доходи з джерела їх походження в Україні;
- податковий агент.
Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX