Фото без опису

Без останнього дзвінка, без прощального шкільного вальсу відбулися вручення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти та повної загальної середньої освіти у закладах освіти Демидівської селищної ради.

Цьогоріч вручили свідоцтва 134 учням девятих класів та 49 учням одинадцятих класів. Серед дев’ятикласників 125 учнів отримали свідоцтва загального зразка та 9 учнів свідоцтво з відзнакою:  в ОЗ Демидівському ліцеї -  1, у Пляшевському ліцеї  -  1,  в ОЗ Хрінницькому ліцеї – 2, у Вовковиївському ліцеї – 2 та у Рудківській гімназії - 3. Також, отримали свідоцтва двоє дев’ятикласників із числа внутрішньо переміщених осіб, які навчалися в ОЗ Демидівському ліцеї та Пляшевському ліцеї.

Отримали свідоцтва загального зразка 43 одинадцятикласники,  4 - нагороджені золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні» ( 3 учнів ОЗ Демидівського ліцею та  1 учениця ОЗ Хрінницького ліцею), 2 - срібною медаллю «За досягнення у навчанні» (ОЗ Демидівський ліцей та Вовковиївський ліцей). Серед випускників 11 класу також отримав свідоцтво один учень із числа внутрішньо переміщених, який закінчив ОЗ Хрінницький ліцей.

 У ОЗ Демидівський ліцей кращим випускникам було вручено премії:

 - кращому знавцеві-філологу (засновник Неоніла Олексіївна Бурець-Струк) – Вараницька Мирослава;

- кращому знавцеві суспільних наук (засновник Олег Володимирович Щупко) - Вараницька Мирослава;

 -  кращому знавцеві фізико-математичних наук (засновник Скальський Валентин Романович, продовжувач Наумович Сергій Миколайович) – Пуцик Михайло;

 - кращому знавцеві англійської мови (засновник Вільям Хайленд) – Вараницька Мирослава;

 - «Лідер учнівського самоврядування» (засновники Сергій Іванович та Тетяна Анатоліївна Радченки) – Полуян Інна, Вараницька Мирослава, Гламазда Анастасія.

Премію  «Кращому знавцю історії», засновану  Петром Гергусем підприємцем с. Хрінники,  вручено учениці ОЗ Хрінницький ліцей Тетяні Бурковській. Також 12 учням за особливі успіхи в навчанні вручено премії під приватного підприємця Масіча О.А.

Премії від ПП «Деметра», ПП «Співдружність»,  ФГ «Баквіт» та депутата селищної ради Шевчука С.Г. отримали учениці Рудківської гімназії: Лук'янюк Діана, Пілецька Діана, Суходольська Вікторія, Волошин Богдана, Дяченко Дарина, Смалько Анна.

           Дорогі наші випускники, вітаємо  із закінченням школи та від чистого серця бажаємо  йти по життю, дотримуючись курсу щастя й удачі, прагнути до своєї заповітної мрії та вірити в себе! Нехай доросле життя буде сповнена нових можливостей і перспектив, блискучих ідей та успіхів!