ДУБЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР № 1 ФІЛІЇ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ» У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

інформує:

27.06.2022 року в приміщенні КЗ «Центральна бібліотека» Демидівської селищної ради бібліотекарем Гривіцькою Тетяною та начальником сектору пробації Федінчиком Володимиром проведено ознайомлення неповнолітнього засудженого до покарання не пов’язаного з позбавленням волі з державним святом «Днем Конституції України» яке святкуємо 28.06.2022 року.

Наголошено на тому, що Конституція України ухвалена і введена в дію Верховною Радою України 28 червня 1996 року. Складається з преамбули та 14 розділів. У преамбулі підкреслюється, що ВР України ухвалює цю Конституцію – Основний Закон України від імені українського народу –громадян України всіх національностей.

Начальник Дубенського районного сектору № 1

філії Державної установи «Центр пробації»

у Рівненській області

майор внутрішньої служби