Сьогодні, 26 червня, на території Національного історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви» у селі Пляшева, відзначили 371-у річницю битви під Берестечком. Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Божественну літургію та Вселенську панахиду за упокій загиблих українських козаків і новітніх українських героїв, які полягли за незалежність України. Богослужіння відбулося просто неба на території Свято-Георгіївського чоловічого монастиря на Козацьких Могилах за участю архієреїв та священнослужителів.

Цьогоріч, через повномасштабне вторгнення росії проти України, захід відбувся без традиційного ярмарку та при мінімальній кількості відвідувачів. 371-ша річниця битви під Берестечком об’єднала всіх у спільній молитві за полеглими нашими захисниками та за Україну.

Після богослужіння відбулася традиційна  урочиста хода та покладання квітів до Пам’ятника загиблим козакам, де всі присутні заспівали легендарну пісню  "Ой у лузі червона калина".­­­