Сьогодні, 1 червня, відзначаємо Міжнародний день захисту дітей. Діти - маленькі частинки великого щастя, ім'я якому життя! Тож у День захисту дітей хочеться подарувати трішки свята і тепла нашим дітям. Адже у такий важкий час вони особливо потребують хорошого настрою, радісних емоцій і сміху. Хочеться, щоб кожне дитяче серце не було обділене цим маленьким святом.

З цієї нагоди на територіях закладів загальної середньої освіти нашої громади були організовані спортивно-розважальні заходи. Серед яких артвікно "Намалюю тобі настрій", перегляд мультфільму "Про козаків", гра-мандрівка "Подорож у країну права", малюнок на асфальті "Діти малюють мир", флешмоб "Миру і щастя всім дітям на світі", конкурс загадок, спортивні змагання під назвою "Охоронці дитинства". Сьогодні на мить наші  дітки забули про  страшне слово війна, а отримали незабутні враження та чудовий настрій! Найголовніше у цей день — пам’ятати, що дитинство — це радість, мрії та надія. І ми маємо зробити все, аби наші діти були щасливими. Бажаємо кожній дитині мирного неба, міцної сім'ї та багато любові! Нехай наші діти ніколи не хворіють, нехай кожен день несе їм нові знання і відкриття, нехай безтурботний час дитинства триває якомога довше і нехай вони будуть найщасливішими!!!