Сьогодні відбувся збір харчових продуктів для наших воїнів, які оберігають спокій  громадян та захищають країну від окупантів на передовій.

До збору долучилися освітяни та небайдужі жителі громади, які не тільки закупили необхідні продукти, але й приготували домашні смаколики.

Було зібрано: крупи, макарони, вермішель швидкого приготування, різноманітне печиво, хліб та булочки, домашній плавлений сир, каву, чай, капучино, сухофрукти, солодощі (вафлі, шоколад, цукерки, згущене молоко, мед), цукор, сухарики, соняшникове насіння, олію, м’ясні та рибні консерви, паштети, тушкованки рибні та м’ясні, солене сало, жир, різноманітну консервацію та зелень, мінеральну воду, серветки, сірники та цигарки.

Висловлюємо вдячність тим, хто  відгукнувся та надав допомогу. Завдяки вам нам вдається зробити більше добрих справ для нашої армії, адже згуртованість – сьогодні це наша сила.

Слава нашим захисникам і захисницям!

Слава Україні!