Щороку, у третій четвер травня ми відзначаємо Всесвітній день вишиванки - одного з національних символів України.

Вишиванка це наш генетичний код, це символом незламності українського духу, символ віри, надії, любові, сміливості, боротьби та перемоги над російськими орками. Цього року це свято поєдналося з Днем Європи, який відзначатимуть 21 травня. В умовах повномасштабної військової агресії росії Європа стала нашою опорою та підтримкою.

Сьогодні, 19 травня, селищний голова Сергій Радченко привітав жителів та гостей нашої громади з Днем вишиванки та з Днем Європи. На території ОЗ Демидівського ліцею всі бажаючі взяли участь у руханці «Вишиванка ЄДНАЄ». Також працював музей під відкритим небом «Вишиванка – генетичний код українця», де умільці Будинку творчості школярів продемонстрували свої вироби.

Вишиванки...їх дуже багато, вони такі різні, та по своєму красиві. Кожен мав можливість зробити світлини у вишиванках на фоні прапорів України та Європи.

Україна починається з кожного з нас! Сьогодні жителі Демидівської громади долучилися до українців всього світу і одягнули вишиванку.