Великдень – найдобріше і найсвітліше свято, час на молитву та добрі справи! Це свято сім’ї, радощів та тепла. Свято, на яке ми з нетерпінням чекаємо кожен рік.

Нинішній Великдень ми святкуватимемо в тяжкий час – час війни.

З першого дня війни всі жителі Демидівщини допомагають волонтерам та внутрішньо переміщеним особам, які  на даний час проживають в нашій громаді. Цього Великодня хочеться створити свято для тих, у кого його забрали. Саме тому працівники Демидівської селищної ради та працівники закладів освіти приготували Великодні гостинці для людей, які вимушені рятуватися від війни, а також сім’ям загиблих військовослужбовців аби ті відчули тепло Світлого Воскресіння Христового.

Сподіваємось, що світле свято Христового Воскресіння покладе початок новим перемогам та звершенням!

Дякуємо кожному, хто долучився до збору Великодніх подарунків, адже навіть маленька, проте щира турбота допомагає підтримувати один одного.

Разом Переможемо!