Шановні мешканці, керівники підприємств, установ, організацій усіх форм власності, фізичні особи-підприємці та гості Демидівської громади!

Є в українців чудова традиція – наводити порядок перед Великоднем. Звертаємося до Вас з особливим проханням та закликом - навести лад на прилеглих територіях ваших установ, прибрати ділянки біля підпорядкованих приміщень, споруд, офісів, магазинів і кафе, подбати про чистоту на прибудинкових територіях, приватних садиб та багатоповерхівок.

В нас зараз «особлива весна» та попри непростий теперішній час, життя все ж таки продовжується, і нам з вами жити в одній територіальній громаді. Тож, давайте, разом зробимо наш спільний дім чистим, привабливим та охайним!