Завдяки проєкту «Від серця до серця, від громади до громади», започаткованого відділом з питань розвитку громад та територій Рівненської обласної ради, який очолює Олександр Дехтярчук, та нашим благодійникам, підприємцям, небайдужим мешканцям громади маємо змогу допомагати та підтримувати постраждалих від бойових дій, що були вимушені покинути свої домівки, навіть за межами нашої громади. Перший гуманітарний вантаж вже доставлено до місця призначення, а саме в Кагарлицьку міську територіальну громаду Київської області. Дана громада прийняла понад 14 тисяч громадян України з Маріуполя, Харкова, Чернігова, Сум, Києва, міст і селищ Київської області, які перебувають чи перебували у зоні бойових дій, та інших окупованих територій. Наша співпраця та підтримка наближає нас до спільної перемоги. Щиро вдячні волонтерам Анатолію Варшику, Василю Черняку та Володимиру Ковалевичу за надання та достатку гуманітарної допомоги. Ми – українці, і разом ми сила! Де б не були, з кожного куточку світу ми повинні підтримувати нашу Країну і наш Народ !

Все буде УКРАЇНА !!!