Фото без опису

Доки наші ЗСУ б’ють ворога по всій країні, ми – як мешканці спокійного регіону повинні виграти цю війну і в тилу, ми разом зобов’язані запустити економіку країни, бо інакше не переможемо. Навіть Міністр оборони України наголосив, що все, що може працювати - повинно працювати: платитися зарплати та пенсії, сплачуватись комунальні послуги.

Оскільки зараз уся увага та надія в економічній відбудові країни зосереджена на західних областях, необхідно розуміти, що ми повинні сплачувати комунальні послуги, щоб підтримувати життєдіяльність компаній, які забезпечують енергоносії по всій країні.

Рівненська дирекція АТ «Укрпошта» повідомляє, що в цей не легкий для країни час відділення працюють у звичайному режимі та надають увесь спектр послуг, як і раніше. До того, усі пенсійні та соціальні виплати в березні «Укрпошта» виплатила достроково. Звертаємо увагу, що також забезпечуються виплати пенсіонерам, які були вимушені терміново переїхати в нашу область через загрозу життю.

Для того, щоб Укрпошта завжди мала необхідну кількість готівкових коштів і могла завчасно здійснювати усі пенсійні та соціальні виплати, вкрай важливо, щоб платежі здійснювалися через відділення поштового зв’язку.

Тому звертаємося з проханням здійснювати платежі на Укрпошті - головній пошті країни, та перш за все Державному підприємстві!