З робочим візитом до поліцейського офіцера Демидівської територіальної громади Уяздовського Петра  завітали  представники ІСІТАР - Міжнародної навчальної програми допомоги у проведенні кримінальних розслідувань, яка співпрацює з урядами іноземних держав з метою розвитку професійних та прозорих правоохоронних органів.
В ході зустрічі іноземні представники цікавилися результатами впровадження проекту «Поліцейський офіцер громади» ініційованого Національною поліцією України за підтримки Посольства США та ICITAP. Міжнародні представники цікавилися співпрацею між офіцером громади та керівництвом територіальної громади. Також цікавилися чи забезпечений офіцер громади згідно підписаного меморандуму між представниками територіальної громади та національною поліцією України.