Платники Дубенського району погасили більше трьох мільйонів гривень податкових боргів

З початку року  підприємства і підприємці Дубенського району сплатили 3 мільйони 80 тисяч гривень в рахунок погашення податкового боргу. З цієї суми до державного бюджету надійшло 1 мільйон 380 тисяч гривень, до місцевих – 1 мільйон 700 тисяч гривень.

Працівниками відділу постійно ведеться робота спрямована на зменшення заборгованості. Платників інформують про необхідність сплати шляхом направлення податкових вимог. У разі несплати боргу подаються  позовні заяви до суду про стягнення заборгованості, виставляються інкасові доручення на рахунки боржників в установах банків.

Фахівці відділу по роботі з податковим боргом направили боржникам 478 податкових вимог, склали 78 актів опису майна у податкову заставу.  Крім того, подали до суду 64 позови на суму 9,8 млн грн про надання дозволу на погашення недоїмки за рахунок стягнення коштів з банківських рахунків та вилучення готівки у боржників.

Станом на 1 вересня сума податкового боргу платників Дубенського району до бюджетів усіх рівнів складає 50,3 млн грн.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»