Цієї неділі, 19 вересня, відбулось урочисте святкування Дня села Княгинине. День села – це свято всіх, хто тут народився і виріс, проживає, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди.
На святі були присутні гості: Демидівський селищний голова Сергій Радченко, головний спеціаліст  відділу освіти та гуманітарної роботи Демидівської селищної ради Олег Гусаревич, Роман Гошко керівник дільниці номер 3 ПП ,,Агро-Експрес-Сервіс".
Всіх присутніх зі святом привітав селищний голова Сергій Радченко. Він побажав усім міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, радості, миру, Божого благословення  та вручив подарунки для жителів села.
Гарний настрій та позитивні емоції глядачам своїми виступами подарували працівники КЗ «Будинок культури» Демидівської селищної ради, місіонери помісної Української Церкви ХВЄ села Княгинине, Ярослав Пограничний та гордість села-Сергій Шуляк. Мелодійні пісні, танці, музика, чарівна ведуча – всі намагалися показати свої найкращі таланти та дарували присутнім своє тепло й посмішки.
Після закінчення урочистої частини відбулася розважальна програма від гостя свята Сергія Шуляка.
Цей чудовий день об’єднав людей різного віку – від малого до великого, щоб не лише переглянути концертну програму, але й відпочити, поспілкуватися один з одним та просто весело й цікаво провести час. Фінансову допомогу для заходу надало ПП ,, Агро-Експрес-Сервіс".
Святковий захід видався урочистим та веселим, сповненим посмішками, гумором та позитивними емоціями, відчувалося, що День села – це свято єднання.