Вже традиційно прихід літа асоціюється із дитячим днем. Це не просто веселе свято для самих діток, а й нагадування дорослим про необхідність захищати права дитини, щоб діти росли здоровими і щасливими, вчилися і займалися улюбленими справами.

Тож, сьогодні, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, біля КЗ «Будинок культури» Демидівської селищної ради була організована розважальна програма, де головними дійовими особами тут стали діти. Свято розпочалося яскравим концертом, номери якого підготували колектив «Непосиди», Тимофій Панчук, Ярослава Луцюк, Софія Пекарська – вихованці Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради.

А ще на дітлахів чекали розваги: солодка вата, батут, аніматори з десятками цікавих забав, діти відгадували загадки, співали пісень, танцювали,  малювали малюнки на асфальті, проводилися майстер-класи, спортивні ігри, пожежна смуга перешкод.

Дитинство завжди прекрасне. Адже саме діти – це наші мрії, наше майбутнє, наше все. Вони найкращі, вони найрідніші!

Головне — влаштувати свято діткам.

Свято було по-справжньому теплим та сімейним.