Мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги.

Дата: 16.09.2019 14:51

19 вересня 2019 року з 11.00 год. до 13.00 год. у приміщенні КЗ "Центральна бібліотека" Демидівської селищної ради Рівненської області працюватиме мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги за участі працівників Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Рівненській області.

В рамках даного заходу громадяни та представники підприємств матимуть можливість отримати консультації з правових питань, зокрема,  превентивних заходів захисту майна та корпоративних прав, в тому числі, запобігання та протидії рейдерським захопленням земельних ділянок та майна аграріїв, а також обговорити інші проблемні питання юридичного спрямування.