Конкурс фотографій «Енергоефективне місто (будинок, установа тощо)»

Дата: 08.05.2019 10:28

13-14 червня, у Рівному відбудеться Міжрегіональний інвестиційний форум з питань енергоефективності та енерго­збереження. В рамках цього заходу працюватиме V Міжнародна спеціалізована виставка «Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ – 2019)» (урочисте відкриття виставки відбудеться 13 червня о 9.30 год., за центральним входом до виставкової площі ТОВ «Рівнетеплоенерго», м. Рівне, вул. Д.Галицького, 27).

З метою популяризації і пропаганди питань енергоефективності, енергозбереження та захисту навколишнього природного середовища облдержадміністрацією оголошується Конкурс фотографій «Енергоефективне місто (будинок, установа тощо)» серед професіоналів та аматорів усіх вікових категорій, що проходить з 16.04.2019 по 24.05.2019.

Тематика Конкурсу: висвітлення питань енергозбереження, енергозаощадження та захисту довкілля регіону.

Переможці Конкурсу будуть визначатися шляхом таємного голосування відвідувачами Виставки.

Окрім того, переможці будуть відзначені Грамотами і Подяками заступника голови облдержадміністрації, відповідального з питань енергоефективності облдержадміністрації та заохочувальними призами (за І, II і III місця).

Роботи на Виставку надсилати до департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності облдержадміністрації на адресу: 33027, м. Рівне, вул. І.Вишенського, 4-а, але не пізніше ніж до 24.05.2019.

Контактні особи: Катерина Ковтун (е-таіl: energozb_rivne@ukr.net, телефакс: (0362) 28-88-68, (098) 64-11-560).

Умови конкурсу фотографій «Енергоефективне місто (будинок, установа тощо»

1. Учасник конкурсу може подати не більше 1 фотографії для участі.

2. Автори фотографій несуть відповідальність за зміст представлених на конкурс робіт.

3. Роботи, представлені на фотоконкурс, не редагуються та не рецензуються.

4. Роботи на фотоконкурс надсилати департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності облдержадміністрації на адресу: 33027, м. Рівне, вул. І.Вишенського, 4-а не пізніше ніж до 24.05.2019.

5. Роботи, що не відповідають умовам конкурсу, не розглядаються.

Вимоги до оформлення фотографій:

1. На звороті фотографії зазначається: прізвище, ім’я, по-батькові учасника, назва населеного пункту, назва району (міста обласного значення, об’єднаної територіальної громади), адреса електронної пошти (за наявності) та контактний номер телефону.

Оформлення фотографії у форматі А4, орієнтація книжкова або альбомна.