Методичне об’єднання педагогічних працівників  закладів дошкільної освіти Демидівської ОТГ на тему: «Духовно – моральне виховання дітей дошкільного віку».

Дата: 12.04.2019 09:59

На базі Демидівського ЗДО (ясла – садка) «Сонечко» було проведено методичне об’єднання педагогічних працівників  закладів дошкільної освіти Демидівської ОТГ на тему: «Духовно – моральне виховання дітей дошкільного віку».

Темою методичного об’єднання  було обрано саме «Духовно – моральне виховання»  тому, що дошкільне дитинство є початковим періодом становлення особистості, коли формуються основи характеру, ставлення до навколишнього світу, людей, до себе, засвоюються моральні норми поведінки. Завданням освітнього процесу  є плекання доброти, людяності, милосердя, виховання духовно багатої особистості. Формування в дітей уявлення про добро і зло, хороші і погані вчинки, милосердя, прощення, слухняність, повагу до старших, турботу про молодших.

І який «фундамент» ми закладемо змалку - такою і виросте дитина…

Під час заходу теоретичну сторону питання розкрила вихователь–методист - Пилип’юк О.В.

Поділилася досвідом роботи вихователь - Смага М.В.

Хороші враження присутні отримали від перегляду свята у виконанні  дітей старшої групи №1 «Ромашка» (Під керівництвом музичного курівника - Смаги О.В., та вихователів - Хомяк Л.О., Пилип’юк О.В) на тему:  «Люблю цей світ».