Дорогі, милі, чарівні жінки! Прийміть щирі вітання з чудовим весняним святом – Міжнародним жіночим днем 8 березня!

Дата: 07.03.2019 11:51

Ви завжди були і будете залишатися символом життя на землі, краси і чарівності, джерелом натхнення. Ви є тією душевною основою, яка зберігає сім'ю, підтримує тепло домашнього вогнища, дбайливо передає з покоління в покоління народні традиції та звичаї.

Ви надихаєте представників протилежної статі на перемоги і підкорення нових вершин, даруєте нам тепло і турботу, мудрою порадою підтримуєте в скрутну хвилину, вселяєте впевненість та робите життя щасливішим.

Дорогі жінки, у цей прекрасний весняний день щиро бажаю вам міцного здоров’я і довголіття, щастя і достатку, родинного затишку і палкого кохання, здійснення всіх мрій та гармонії в житті.

Нехай посмішка і тепло пробудженої природи та чарівне свято додадуть вам сил та впевненості у собі. Хай будуть святковими ваші будні і на вашу честь розквітають квіти й звучить музика.

Вічної вам весни і молодості, шановні наші жінки.

З повагою селищний голова В.Іщук