Маринкевич Василь Степанович

Маринкевич Василь Степанович народився 6 вересня 1965 р. в селі Лішня Млинівського району Рівненської області. Закінчив Демидівську середню школу, а згодом Демидівське професійно-технічне училище № 5. Після закінчення навчання відслужив в армії у м. Свердловську. Під час проходження строкової служби вступив на навчання у школу прапорщиків, продовжував службу. У 1990-их роках  пішов працювати у Демидівське виробниче відділення «Сільгосптехніка». З 2000 року жив у с. Лопавше Демидівського району. Працював у колективному господарстві в с. Хрінники.

28 серпня 2014 р. був призваний у ЗСУ по мобілізації, службу проходив у підрозділі Національної Гвардії України.

Навесні 2016 року Василь Степанович пішов на контрактну службу, проходив її в 10-ій окремій гірсько-піхотній штурмовій бригаді на посаді командира гармати МТ-12 «Рапіра» в Луганській області.

Нелегке життя воїна АТО - постійні обстріли, життя в окопах, розлука з родиною. Незважаючи на постріли снайперів,  хвилювання через  втрати побратимів ,  Василь Вікторович   завжди був оптимістом. Якби не хотілося , але таке життя на передовій у м. Попасна Луганської області  далося взнаки...

22 вересня 2017 року серце Василя Маринкевича зупинилося, причиною смерті стала серцева недостатність.   Сумна звістка зі сходу чорним крилом знову доторкнулася  Демидівського  краю.

Нагороджений відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції» (посмертно)

Вічна пам’ять воїну-захиснику України. Вічний спокій, Царство Небесне і пошана земна.